spacer.png, 0 kB
BİLGİN İLAÇLAMA 22 ŞUBESİ İLE SEKTÖRÜNDE LİDER KURULUŞ
spacer.png, 0 kB
 

Gümüş Böceği ilaçlamaGümüş böceği sıcak ve nemli ortamlarda yaşar,gümüş rengine benzemesinden dolayı bu isimle anılır. Gümüş böceğinin boyu ve rengine göre,vücut yapılarında farklılık görülebilir. Gümüş böceğinin boyu ortalama 1 ile 3 cm arasındadır. Yumurtlama yöntemi ile çoğalan gümüş böceklerinin dişisi her yumurtlamasında yaklaşık 100 adet yumurta bırakır. Ömürleri genelde 1 yıldır.
Gümüş böceği ilk olarak evlerimizin en nemli bölgeleri olan mutfak ve banyoya yerleşirler. Su borularında, mutfak dolaplarında, lavabo borularında, ev dışında ise; bodrum ve çatılarda sık görülür. Gümüş böcekleri kâğıt, kumaş, naylon, pamuk, kuru gıda gibi insanların tüketebildiği ya da tüketemediği şeyleri yerler. Gümüş böceği insanları ısırmaz fakat insanların elbiselerine, evdeki çeşitli eşyalar ya da kiler de bulunan kuru gıdalara zarar verirler. Gümüş böceği ilaçlaması sıvı kokulu-sıvı kokusuz ve püskürtme yöntemi ile yapılan ilaçlama ile olmalıdır. 7/24 saat sizlere hizmet veren 21 şubemizle hizmetinizdeyiz.

 İÇERİK İLE İLGİLİ ANAHTA KELİMELER

gümüş böceği, gümüş böcekleri, gümüş böceği ilacı, gümüş böceği ilaçları, gümüş böceği ile mücadele, gümüş böcekleri ile mücadele, gümüş böceği mücadelesi, gümüş böceği ilaçlama, gümüş böceği ilaçlaması, gümüş böceği nasıl yok edilir, gümüş böceğinin özellikleri, gümüş böceği ilaçlama şirketleri, gümüş böceği ilaçlama firmaları, gümüş böceği ilaçlama servisleri, gümüş böceği nasıldır, gümüş böceği ne yer, gümüş böceği nerde yaşar, gümüş böceği nasıl çoğalır, gümüş böceği hastalık bulaştırır mı, evde gümüş böceği, evde gümüş böceği gördüm, gümüş böceğinin zararları, gümüş böceği zehirlimidir, gümüşcün böceği, gümüşcün böceği ilaçlama, gümüş böceklerinden kurtulmak, gümüş böceği ilaçlama istanbul, gümüş böceği ilaçlama izmit, gümüş böceği ilaçlama izmir, gümüş böcekleri hakkında bilgi, ekonomik fiyatlara gümüş böceği ilaçlama, ucuza gümüş böceği ilaçlama, en ucuz gümüş böceği ilaçlama, uygun fiyatlara gümüş böceği ilaçlama, gümüş böceği yok etmek, gümüş böceği mücadelesi nasıl olur, gümüş böcekleriyle nasıl mücadele edilir,
BÖCEK VE HAŞERE İLAÇLAMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER.      Kullanılacak ilaçlar kalıcı özelliktedir.
     İlaçlamalarımız  ziraat mühendislerimiz kontrolünde uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır.  
     Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına  herhangi bir etkisi yoktur.
     İlaçlama sizin tarafınızdan belirlenen gün ve saatte yapılacaktır.
     İlaçlama ile ilgili servis raporumuz ve resmi sertifikamız ilaçlama teknisyenimiz tarafından size teslim edilecektir.


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB