spacer.png, 0 kB
BİLGİN İLAÇLAMA 22 ŞUBESİ İLE SEKTÖRÜNDE LİDER KURULUŞ
spacer.png, 0 kB
 

Tahta kurusu Beykoz tarihi geçmişi ile İstanbul?un en eski semtlerinden biridir. Ormanlık alanları ve seyrek nüfusu ile haşerelerin yaşadığı alanların başında gelir. Ormanlık alanlardan, Beykoz halkının yaşam alanına yayılan haşerelere karşı önlem alınmadığı durumda hızlı bir şekilde yayılabilir ve sağlığınızı tehdit edebilir. Astım hastalarının ve alerjik reaksiyonu olan kişilerin dikkat etmesi gereken haşerelerle mücadele için bireysel yöntemler sonuç vermemekle beraber haşerelerin hızlı bir şekilde yayılmasına sebep olur. Gecekondulaşmanın yoğun olduğu Tokatköy semtinde haşerelerin görülme oranı oldukça yüksektir. Haşereler sizin de yaşam alanınızı talan etti ise Tokatköy Böcek İlaçlama servisimizi günün her saati arayarak, uzman ekibimizden destek alabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Haşerelerin en önemli özelliklerinden biri hızlı bir şekilde yayılmasıdır. Fark edildiği an kısa bir sürede yok edilmesi gereken haşerelerle mücadelede bireysel yöntemler sonuç vermediği gibi haşerelerin yayılmasına ve ekonomik zarara neden olur. Dolaşarak taşıdıkları virüsleri yaşam alanımıza yayarak salgın hastalıklara yakalanmamıza sebep olan haşerelerle mücadele etmede en etkili yol profesyonel böcek ilaçlamadır. Beykoz?un Paşabahçe semtinde yer alan eski yapılar haşerelerin sık bir şekilde görülmesine neden olur. Ahşap yapılarda çoğalan haşere türlerini yok etmek ve korunmak için Paşabahçe Böcek İlaçlama servisimizi ile iletişime geçebilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Sırasında Bilmeniz Gerekenler

Böcek ilaçlama işlemi uygulanırken dikkat edilmesi gerekenleri sıralayacak olursak;
  • İlaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
  • İlaçlama yapılacak çocukların ve kullandıkları eşya-oyuncakların uzak tutulması hayati önem taşır.
  • İlaçlama yapılan alanda eşyaların iyi bir şekilde korunması ve işlem sonucunda sterilize edilmesi şarttır.
  • Son olarak ilaçlama bittikten sonra ortam en az 2 saat havalandırılarak ilacın etrafa yaydığı kötü koku dağılmış oldu.
Böcek ilaçlama profesyonellik ve dikkat gerektiren bir işlem olduğu için çalışacağınız firma çok önemlidir. Beykoz ilimizin sahil şeridinde yer alan Göksu semtinde haşerelerden korunmak için Göksu Böcek İlaçlama servisini arayarak günün her saati ulaşabilir, profesyonel destek alabilirsiniz. Sağlığınız ve ekonominiz için profesyonel ilaçlama şirketiyle çalışmak istiyorsanız iletim numaralarımızdan bizi arayarak, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 


TAHTAKURUSU HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULARİÇERİK İLE İLGİLİ ANAHTA KELİMELER
BÖCEK VE HAŞERE İLAÇLAMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER.      Kullanılacak ilaçlar kalıcı özelliktedir.
     İlaçlamalarımız  ziraat mühendislerimiz kontrolünde uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır.  
     Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına  herhangi bir etkisi yoktur.
     İlaçlama sizin tarafınızdan belirlenen gün ve saatte yapılacaktır.
     İlaçlama ile ilgili servis raporumuz ve resmi sertifikamız ilaçlama teknisyenimiz tarafından size teslim edilecektir.


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB