spacer.png, 0 kB
BİLGİN İLAÇLAMA 22 ŞUBESİ İLE SEKTÖRÜNDE LİDER KURULUŞ
spacer.png, 0 kB
 

Karınca İlaçlamaDünyanın beraber yaşayan en kalabalık canlılarının başında karıncalar gelir. Karıncalar türlerine göre farklı boy ve yapıdadır. Genel olarak 1-2 cm kadardırlar. Tropikal ormanlarda 2-3 katı daha büyük olan karıncalar vardır.  Zehirsiz canlılardır. Karıncaların baş kısmında 1 çift anten bulunur, bu anten iletişimini ve besin bulmasını sağlar. Hem hayvansal hem bitkisel beslenirler. Karıncalar kendilerini tehlikelerden korumak için yaşadığı ortamın rengini alır ve kendini kamufle eder. Kanatsızdırlar sadece kraliçe karıncalarda kanat bulunur. Karıncaların koloniler halinde milyonlarcası bir arada yaşar. Her karıncanın bir görevi vardır.İşçi, savaşçı, köle, çöpçü gibi sınıflanırlar. Karıncalar aynı zamanda çok çalışkan böceklerdir. Bir karınca gününün 4/3 ünü çalışarak geçirir. Kendi ağırlıklarının 50 katını taşıyabilen karıncalar insanların besin maddelerine zarar verirler. Karıncalar ev içlerinde en çok mutfak tezgâhlarının üzerinde ya da gıda kırıntısı olan yerlerde görülür. İnsanların yiyecekleri üzerinde gezerler.

Karıncalardan kurtulmanın en iyi yolu ilaçlama yapmaktır. Karınca ilaçlaması yapan şirketimiz sizleri karınca ve diğer tüm haşerelerden kurtarmak için 7/24 hizmet vermektedir. Karınca ilaçlamasında kullanılacak ilaçların Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olması gerekir.

 İÇERİK İLE İLGİLİ ANAHTA KELİMELER

akarın zararları, karınca, karıncalar, karınca ilaçlama, karınca ilaçlaması, karınca ilaçlama şirketleri, karınca ilaçlama firmaları, karınca ilaçlama servisleri, karınca ilaçlama istanbul, karınca ilaçlama izmir, karınca ilaçlama izmit, karınca yuvası, karıncaların özellikleri, karıncalar hakkında bilgi, karıncaların yuvaları, karıncaların yuvası hangi yönü gösterir, karıncalar yuvalarını nasıl bulur, karıncanın zararları, karıncalar ne yer, karıncalar nerelerde yaşar, karıncalardan kurtulmak, karınca resimleri, evde karınca, mutfakta karınca, karınca ilacı, karınca ilaçları, karınca türleri, karınca çoğalması, karıncaların görevleri, karınca kolonisi, savaşçı karınca, işçi karınca, karınca ısırır mı, karınca ısırığı, karıncaların zararları, ekonomik fiyatlara karınca ilaçlama, ucuza karınca ilaçlama, en ucuz karınca ilaçlama, uygun fiyatlara karınca ilaçlama, karınca ile mücadele, karıncalarla mücadele, karınca mücadelesi, karınca mücadelesi nasıl olur, karıncalarla nasıl mücadele edilir,

BÖCEK VE HAŞERE İLAÇLAMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER.      Kullanılacak ilaçlar kalıcı özelliktedir.
     İlaçlamalarımız  ziraat mühendislerimiz kontrolünde uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır.  
     Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına  herhangi bir etkisi yoktur.
     İlaçlama sizin tarafınızdan belirlenen gün ve saatte yapılacaktır.
     İlaçlama ile ilgili servis raporumuz ve resmi sertifikamız ilaçlama teknisyenimiz tarafından size teslim edilecektir.


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB