spacer.png, 0 kB
BİLGİN İLAÇLAMA 22 ŞUBESİ İLE SEKTÖRÜNDE LİDER KURULUŞ
spacer.png, 0 kB
 

Fare İlaçlama

Fare, memeli canlılar sınıfında incelenen kemirgen bir canlıdır. Vücut yapısı esnek olan farelerin türlerine göre vücut yapılarında farklılıklar görülebilir. Genellikle geniş kulaklı, sivri burunlu, ince kuyruklu olan farelerin yüzlerce türü vardır ve türlerine göre boylarıda değişmektedir. Yapı olarak büyük olan farelere halk arasında "Sıçan" veya "Keme" denir. Ortalama 200-300 gr arasında değişen ağırlığa sahip olan fare ilaçlama esnek yapıları nedeni ile küçük deliklerden bile rahatlıkla geçebilirler. Çok güçlü ve keskin dişlere sahip olan fare tahta, taş, mermer, beton gibi maddeleri kemirebilir.

Memeli canlılar arasında en hızlı üreyen canlılar olan fareler çok sıklıkla çiftleşirler. Yılda 4-5 kere çiftleşen fareler her çiftleşmelerinde 10-12 arasında yavru yapar. Memeli canlılar olmaları nedeni ile üremelerini doğurarak sağlarlar. Türlerine göre yaşam alanları ve beslenmeleri de değişen fareler, binaların çatılarında, bodrum katlarında, çöplüklerde, kilerde, mutfakta, kanalizasyonda, bahçelerde, tarlalarda yaşar. fareler yaşam alanlarına göre farklı isimler ile anılırlar. Fare türleri arasında en bilinen fare türleri; ev faresi, fındık faresi, lağım faresi, tarla faresi, çatı faresi, kanguru faresi, hamster gibi fare türleri en bilinen türlerdir. Bu fare türleri arasında lağım faresi, tarla faresi, çatı faresi gibi fare türleri diğer türlere göre daha iri yapılı fare türleridir.

İnsanların yaşam alanlarında veya gıda maddesi üretilen her ortamda görülebilen fareler daha rahat yiyecek maddesi bulabilecekleri bu ortamlara yönelirler. Fare ısırması tehlikelidir ve birçok hastalığa neden olabilir. Ev içinde fare yiyecek maddesi bulamadığında genellikle uyku halide olan insanların parmak ve kulak uçlarından ısırabilir. Fare ısırması insanlar tarafından hissedilmez. Bunun nedeni farelerin ağızlarında salgıladıkları narkoz etkisi veren sıvıyı ısıracakları bölgeye bırakması ve bu yolla derinin uyuşmasını sağlamalarından kaynaklanır. Fare ısırması sonucu insanlara bulaşan en tehlikeli hastalık veba hastalığıdır. Geçmiş yıllarda veba hastalığından binlerce insanın öldüğü bilinmektedir.

Beslenmesini her türlü maddeler ile sağlayabilen fare özellikle unlu gıdaları çok sever. Bu nedenle lokantalarda, restaurantlarda, pastanelerde ve unlu gıda üreten imalathanelerde sıklıkla görülebilirler. Ev ve yaşam alanlarında farelerden kurtulmak için profesyonel fare ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Fare ile mücadele için amatör yapılan mücadelerlerden olumlu sonuç alınamaz. Kesinlikle fare ilaçlaması konusunda uzman ilaçlama şirketleri ile temas kurulmalıdır.

Bilgin ilaçlama şirketimiz fare ilaçlama ve her türlü böcek ilaçlama konusunda yıllardır İstanbul genelinde hizmet veren profesyonel bir ilaçlama şirketidir. İstanbul'un her ilçesinde bulunan şubelerimiz ile günün her saati böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti veren Bilgin ilaçlama şirketimizden her türlü bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Her açık ve kapalı alanlarda tüm haşere türlerine karşı hizmet veren Bilgin ilaçlama şirketimize 7/24 ulaşabilirsiniz.   İÇERİK İLE İLGİLİ ANAHTA KELİMELER

fare, fareler, fare ilacı, fare ilaçlama, fare ilaçlaması, fare ilaçlama şirketleri, fare ialçalam firmaları, fare ilaçlama servisleri, fare ilaçlama istanbul, fare ilaçlama izmit, fare ilaçlama izmir, fare kapanı, fareden kurtulmak, fare türleri, fareler ne yer, fareler hakkında bilgi, fare çeşitleri, farenin özellikleri, fare yakalamak, fare resimleri, fare ilaçları, fareden korunmak, evde fare, evde fare gördüm, çatı faresi, tarla faresi, lağım faresi, fındık faresi, ev faresi, çatı faresi ilaçlama, tarla faresi ilaçlama, lağım faresi ilaçlama, ev faresi ilaçlama, fare ısırığı, fare ısırması, fare kemirmesi, farelerin zararları, farelerden bulaşan hastalıklar, fare nasıl doğurur, fare çoğalması, fare çiftleşmesi, ekonomik fiyatlara fare ilaçlama, ucuza fare ilaçlama, en ucuz fare ilaçlama, uygun fiyatlara fare ilaçlama, fare istasyonu nedir, eve fare istasyonu kurulur mu, fare ile mücadele, farelerle mücadele, fare mücadelesi, fare ile nasıl mücadele edilir, fare yok etmek, fare mücadelesi nasıl olur, farelerle nasıl mücadele edilir, etkili fare ilaçları, fare ilaçlaması nasıl yapılır, fare ilaçlama şirketleri istanbul, istanbulda fare ilaçlama şirketleri,

BÖCEK VE HAŞERE İLAÇLAMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER.      Kullanılacak ilaçlar kalıcı özelliktedir.
     İlaçlamalarımız  ziraat mühendislerimiz kontrolünde uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır.  
     Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına  herhangi bir etkisi yoktur.
     İlaçlama sizin tarafınızdan belirlenen gün ve saatte yapılacaktır.
     İlaçlama ile ilgili servis raporumuz ve resmi sertifikamız ilaçlama teknisyenimiz tarafından size teslim edilecektir.


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB