spacer.png, 0 kB
BİLGİN İLAÇLAMA 22 ŞUBESİ İLE SEKTÖRÜNDE LİDER KURULUŞ
spacer.png, 0 kB
 

Güve ilaçlama Güve ilaçlama Güve ilaçlama

Güve pulkanatlılardan,3 mm boyunda oval böceklerdir. Yumurtlama yöntemiyle ürerler. Güve yumurtalarını yünlü kumaşların üzerine bırakır ve beslenme ihtiyacını bu giysileri yiyerek giderir. Güve insanlara zarar vermez yalnız kişisel eşyalara zarar verir. Güve yaşadıkları alanlara göre değişik isimlerle adlandırılır. Bunlar; tahıl güvesi, halı güvesi, deri güvesi, odun güvesidir.

 

Tahıl güvesi; bu tür güveler tahılla beslendiği için bu ismi almıştır. Tahıl tanelerinin iç kısmını yer ve içi boşalan tahıla yumurtalarını bırakır. Ambarlarda görülür ve bulundukları ortam sıcak olduğundan çok çabuk ürer.

 

Halı güvesi; evdeki giysi ve halıları kemiren bir türdür. Halı güvesi susuzluğa ve açlığa uzun süre dayanabilir. Yumurtalarını koza içine sararak bırakır.

 

Deri güvesi; deri kemirerek beslenir. Genellikle evdeki deri eşyalarda ve deri ürünleri satan mağazalarda, sıkça görünür.

 

Odun güvesi; tahta ve ahşaptan oluşan eşyaları kemirerek beslenir. İnsanları ısırarak ve sokarak zarar vermez.

Güve ile bireysel mücadele mümkün değildir. Sağlık Bakanlığı izin belgesi ve uzman kadrosu olan firmalar tarafından güvenin türüne göre uygun ilaçlama yapılmalıdır.İÇERİK İLE İLGİLİ ANAHTA KELİMELER

güve, güveler, güve nedir, güve ilacı, güve ile mücadele, güvelerle mücadele, güve mücadelesi, güve nasıl oluşur, güve nasıl yok edilir, güve kovucu, güve böceği, güve kelebeği, güve türleri, güveden kurtulmak, güve ne yer, güve nerede yaşar, güve ilaçlama, güve ilaçlaması, güve ilaçlama şirketleri, güve ilaçlama firmaları, güve ilaçlama istanbul, güve ilaçlama izmir, güve ilaçlama izmit, evde güve, güve ilaçları, güve ile kelebek arasındaki fark, güvenin zararları, güve ısırır mı, güveden hastalık bulaşır mı, güve sineği, güve hakkında bilgi, ekonomik fiyatlara güve ilaçlama, ucuza güve ilaçlama, en ucuz güve ilaçlama, uygun fiyatlara güve ilaçlama, güve yok etmek, güve mücadelesi nasıl olur, güveyle nasıl mücadele edilir, güvenilir ilaçlama, güvenilir böcek ilaçlama, güvenilir haşere ilaçlama, güvenilir böcek ilaçlama şirketleri, güvenilir böcek ilaçlama firmaları, güvenilir böcek ilaçlama servisleri, güvenilir haşere ilaçlama şirketleri, güvenilir haşere ilaçlama firmaları, güvenilir haşere ilaçlama servisleri,

BÖCEK VE HAŞERE İLAÇLAMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER.      Kullanılacak ilaçlar kalıcı özelliktedir.
     İlaçlamalarımız  ziraat mühendislerimiz kontrolünde uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır.  
     Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına  herhangi bir etkisi yoktur.
     İlaçlama sizin tarafınızdan belirlenen gün ve saatte yapılacaktır.
     İlaçlama ile ilgili servis raporumuz ve resmi sertifikamız ilaçlama teknisyenimiz tarafından size teslim edilecektir.


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB